Ельмарт сервіс


1. Діагностика і необхідна чистка Вашої техніки двічі в рік  

Ми здійснимо необхідну діагностику та чистку техніки по Вашому бажанню 2 рази в рік. А також виконаємо настройку і проведемо додаткову консультацію по використанню техніки, якщо така буде необхідна. 

2. Гарантований, якісний ремонт техніки і заміна запчастин безкоштовно, в тому числі і через перепади напруги

Ми НЕ обмежуємо кошти, які підуть на закупівлю і заміну оригінальних запчастин, а також на ремонтні роботи Вашої техніки.

3. Заміна техніки на нову в разі її НЕ ремонтопридатності або після третьої поломки

Незалежно від ціни товару, якщо вона НЕ придатна для ремонту або вийшла з ладу вже в третій раз, в період дії ДС, але по закінченні заводської гарантії, ми замінимо її на таку ж або на аналогічну. 

4. Доставка великогабаритної техніки від вашого будинку до сервісного центру і назад

Ми зробимо ремонт у Вас вдома, якщо це можливо, або ж безкоштовно доставимо техніку від Вашого будинку до сервісного центру і назад. Безкоштовний виїзд до 40 км.   

5. Безкоштовний виклик майстра додому 2 рази на рік

Ми зробимо ремонт у вас вдома, якщо це можливо, або ж безкоштовно доставимо техніку від Вашого будинку до сервісного центру і назад. Безкоштовний виїзд до 40 км.   

6. Безкоштовний і якісний ремонт механічних дефектів, які виникли в процесі зносу техніки

Безкоштовна заміна деталей, які в процесі експлуатації отримали дефект або зносилися.

7. Економія ваших сил, часу і грошей на пошук хорошого майстра або сервісного центру

Якісний ремонт вашої техніки виконується в протягом 14 днів, а не двох місяців кваліфікованим майстром. Для цього Вам потрібно лише звернутися в магазин, а не витрачати свої кошти час і енергію на пошук майстра.  

8. Професійна консультація по питанням, які виникли в процесі настройки та експлуатації вашої техніки

Ви можете отримати якісну, професійну консультацію по питаннях, які виникли в процесі експлуатації або настройки вашої техніки вдома.

9. Сертифікат можна придбати в розстрочку або подарувати разом з товаром

10. Засоби за сертифікат повертаються у вигляді товару

В протягом останніх двох місяців дії сертифіката у вас є можливість обміняти кошти, які були витрачені на придбання ПДС, на товар, якщо в протягом всього періоду ви НЕ скористалися даними сертифікатом.


HI- tech сервіс  

Ми пропонуємо для Вас і вашої організації програмно-апаратні комплекси по підбору, налаштування та сервісного абонентського обслуговування комп'ютерної техніки, до складу яких входить online підтримка. Наші фахівці професійно підберуть програмне забезпечення, налаштують і встановлять необхідні доповнення та системи безпеки. Наша компанія має широкий спектр надання IT послуг. Ви завжди можете звернутися до нас, і ми допоможемо в оптимальному вирішенні Вашого питання.

Установка. Що вона мені дає ?

 


1.     Гарантію на установку (1 рік).

2.     Виконання робіт тільки кваліфікованими фахівцями.

3.     Правильну підготовку товару до експлуатації : наші майстри його розпакують, демонтують транспортувальні кріплення, перевірять комплектацію і зовнішній вигляд, зберуть всі комплектуючі товару.

4.     Установку техніки строго по стандартам виробника, «по рівню », з монтуванням потрібних елементів і підключенням до необхідним мереж ( системі водопостачання, каналізації, електромережі ).

5.     Перевірку роботи і навчання використанню : наші експерти пояснять все правила експлуатації техніки і в тестовому режимі продемонструють, як вона працює.

6.     Доопрацювання комунікацій : при необхідності наші фахівці можуть провести доопрацювання систем водопостачання, електрики, каналізації для підключення техніки.

7.     Додаткову захист техніки : установку автоматичних систем захисту електромережі, водних фільтрів, клапанів захисту водовідведення (по вимогу ).

 

Відвідайте наші оффлайн магазини, і Ви відчуєте що таке справжнє, бездоганне якісне обслуговування і турбота про клієнта ! 

 

Загальна інформація про " Програмі лояльності "   

* Тільки для клієнтів оффлайн магазинів

 

Стати учасником " Програми лояльності " можна придбавши в магазинах «Ельмарт» Карту постійного покупця. Карта дійсна лише після коректного заповнення усіх граф анкети учасника. 

Правила нарахування бонусів

Здійснюючи покупки в магазинах «Ельмарт», власник карти накопичує стандартний Бонус 3% ( або інший відсоток, в залежності від акцій, які проходять в момент здійснення покупки) від вартості товару, оплаченої готівкою або банківською картою. Один Бонус дорівнює одній гривні.  

Бонуси зараховуються на Карту в момент покупки і стають активними на 14-й день після нарахування і можуть бути використаними для отримання знижки за наступну покупку. Відсоток нарахування бонусів може змінюватися в разі проведення спеціальних акцій від 1% до 50%.  

Правила використання бонусів     

На 14-й день з моменту покупки Бонуси стають активними і можуть бути використані як знижка при покупці в магазині Ельмарт. Бонусами можна оплатити (отримати знижку) до 40% від вартості покупки, частина вартості покупки, яка залишилася, повинна бути оплачена готівкою. Бонуси можна використовувати в протягом 6 місяців з дня активації.