Пароочиститель THOMAS Vaporo Buggy

Пароочистители

Просмотренные товары

Пароочиститель THOMAS Vaporo Buggy

Увеличить
4 899 грн

55M1ATENQ

ХарактеристикаЗначение
Основные характеристики
Гарантия12
Описание (полное)

Пароочисник THOMAS VAPORO BUGGY (792023) являє собою пилосос з парогенератором, який забезпечить ефективне прибирання без бактерій. THOMAS VAPORO BUGGY - професійна модель, яка забезпечує відмінні результати очищення. Призначений для сухого, вологого і парового прибирання. Потужність моделі - 1400 Вт. Пристрій може, також, всмоктувати рідину з різних поверхонь.

Різноманітність насадок в комплекті дозволяє ідеально прибирати в будь-якому приміщенні. Резервуар для миючих засобів має об'єм 3 літри. Температура парогенератора - 140 градусів.

В комплекті: адаптер для паровсмоктуючої форсуночної насадки для вікон, килимова насадка, кругла щітка, насадка для вологого чищення меблів, паровий шланг з паровим пістолетом, точково струменева насадка, щітка для очищення вікон.

Типу вигляді пилососа
ПроизводительTHOMAS
Артикул792023
Гарантия12, Всі характеристики, Приховати, Читати повний опис, Приховати, 0, U0155879, грн, Розумні кредити:, Прості кредити:, Детальніше про кредити, Сховати деталі, Визначити моє місцезнаходження, Визначити моє місцезнаходження, грн, та отримайте 100 Brain Up на покупки
Країна виробництваКитай
Максимальний тиск пари3.5 бар
МодельVAPORO BUGGY
Насадки і щіткисклоочисник, металева щітка, точкова насадка, насадка для мийки підлоги, скребок, нейлонова щітка
Об'єм води, що заливається1.6 л
Потужність1500 Вт

Похожие модели